Скандал или дезинформација – дали Јанева испратила писмо од Шутка напишано на компјутер?

Дали на специјалната обвинителка Катица Јанева некој и овозможил пристап до компјутер во затворот во Шутка или можеби и била дадена веќе напишана изјава? Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер