Лидерската средба пропадна, Заев и Мицкоски си ја префрлаат вината

По седумчасовните јалови преговори во Собранието кои закочија уште на првата точка, двајцата лидери со меѓусебни обвинувања кој е виновен за неуспехот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер