СЈО на колегиум крои стратегија, се уште нема одлука за предметите

Развојот на настаните со внимание се следи и во Специјалното јавно обвинителство. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер