Лидерската средба пропадна, Заев и Мицкоски си ја префрлаат вината

Власта и опозицијата меѓусебно се обвинуваат зошто и по седум часа преговори повторно не беше најдено решение за новиот закон за јавно обвинителство. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер