Наскоро закон за целосни субвенции за инвертор клими во Скопје, Тетово, Битола и Кичево

На самиот праг од новата грејна сезона власта им објави војна на нееколошките печки на дрва и нафтените деривати. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер