Заев со тужба ќе докажува дека нема инволвираност во случајот „Рекет“

Премиерот Зоран Заев со тужба ќе докажува дека нема инволвираност во случајот „Рекет“. Тој неможе да премине преку текстовите кои се појавија синоќа на некои портали, во кој се пишува за наводна негова вмешанот во изнудата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер