МВР уапси Германец кој се за набавка наречиси еден тон кокаин

Полицијата на Попова Шапка уапси германски државјанин баран преку Интерпол бидејќи организирал и набавил речиси еден тон 700 кг. кокаин од Јужна Америка. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер