Извештајот за „Рекет“ ЈО го достави до Совет за јавни обвинители

Притворот на Катица Јанева повторно причина за одложување на рочиште за предмет на СЈО. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер