Арсовски: Неискусни кадри зашто поискусните одбиваат да бидат дел од структурите на СДСМ

Дел од новата постава на СДСМ се неискусни кадри зашто поискусните одбиваат да бидат дел од партиските структури, коментираат од ВМРО- ДПМНЕ за новите кадровски решенија на социјалдемократите. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер