1ТВ и БМЈ-медиа груп под лупа на УЈП, добиено и одобрението од кривичен за „Меѓународен сојуз“

УЈП од денеска ги „чешла“ фирмите поврзани со Боки 13. На тапет се Меѓународниот Сојуз, БМЈ Медиа груп и 1ТВ. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер