Богоевски: Случајот „Рекет“ е разочарувачки

„Шарената револуција“ се бореше за правда и одговорност пред законот. Некои се вчудоневидени, некои разочарани, некои изневерени. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер