Влада: Ќе се залагаме борбата против криминалот во сите облици да продолжи

Владиниот портпаролм,Муамед Хоџа на прес конференција во Владата рече дека ја поддржуват равботата на СЈО , како и на сите други институции во борба против криминалот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер