Случајот „Рекет“ не излегува од реториката на партиите

На месец дена пред клучната одлука за доделување датум за почеток на преговорите во Европската Унија случајот „Рекет“ ги заостри односите меѓу власта и опозицијата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер