Армијата го празнува 27-от роденден

Со свечена церемонија Македонската армија го прослави 27миот роденден. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер