Трошановски: Ако има ултиматум за избори договор нема да има

Во продолжение разговорот со аналитичарот Трошановски околу преговорите за СЈО. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер