Синоќа во Ново Лисиче избоден до смрт 17- годишник

Половина час по полноќ инцидент со фатални последици ги вознемири жителите на Лисиче. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер