Став на „Интегра“ за „Рекет “

Од партијата „Интегра“ на прес конференција реагираа за актуелните настани во случајот„ Рекет“. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер