Костадинов: Концептот „парите кај граѓаните" е системски

Реализацијата на мерките што обезбедуваат повеќе пари кај граѓаните се одвива постојано и непречено. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер