Заврши распитот на обвинителката Лиле Стефанова

По пет часа распит во Обвинителството за гонење организиран криминал и корупција, обвинителката Лиле Стефанова го заврши исказот пред надлежен обвинител. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер