Дивите платформи паднаа во сенка на обвинувањата на Беџети за владин притисок

Наместо одговори за преземени активности за дивите платформи на Матка, Беџети денеска со обвинувања кон премиерот Заев - тврди дека во иницијативата на Антикорупциска против него се крие валкана политичка заднина. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер