Запленет глисерот на Зоран Кичеец

Глисерот на второ осомничениот во случајот “Рекет” - Зоки Кичеец доцна синоќа бил запленет од обвинителството за гонење организиран криминал и корупција. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер