Богдановиќ дел од кампањата за поврат на ДДВ

Градоначалникот на општина Центар Богдановиќ се вклучи во кампањата на УЈП за повратот на ДДВ. Од УЈП информираат дека од 1-17 јули биле скенирани три и пол милиони фискални. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер