Синдикатот бара реформи во управата за водење на матични книги

Синдикалците бараат реформи во управата за водење на матични книги. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер