Јанева втор ден не се појави на работа, ниту колегите од СЈО не стапиле во контакт

Веќе втор ден од поврзувањето на специјалната обвинителка Катица Јанева со случајот „Рекет“, таа не е достапна да објасни каква е нејзината улога и врската со приведениот Бојан Јовановски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер