СДСМ: Дали Мицкоски имал контакти со еден од осомничените и дали се финансирал од обвинет на СЈО?

Прес конференција одржа и портпаролот на СДСМ Костадин Костадинов, кој упати контра прашања до лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер