Заев: Дивоградбата на Нефи Усеини ќе ја урнеме!

Премиерот Заев на денешната прес конференција најави рушење на дивоградбата на Нефи Усеини. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер