Туристите задоволни од понудата во главниот град

„Северна Македонија – Вашата дестинација!“ е новото мото со кое земјава ќе се промовира на странските пазари. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер