Прилеп подготвен за Пивофест

По низата контроверзии,откажување од официјални настапи на Тамара Тодевска и Нови Фосили како и подметната бомба кашикара пред една недела Прилеп подготвено го дочекува почетокот на годинашниов фестивал на пивото и скарата Пивофест. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер