Власта и опозицијата за случајот „Рекет“

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски бара притвор за Јанева и обвини дека рекет е криминален октопод на власта. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер