Јовановски сместен во хашкото одделение во Шутка

По неколку часа одделни распити, Бојан Јовановски и Зоран Кичеец излегоа од судот, но и двајцата со мерка притвор од 30 дена во затворот во Шутка. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер