Ристовска: Со загриженост го следиме случајот „Рекет“, бараме итно да се разреши

Катица Јанева ден откако и беше одземен мобилниот телефон, не се појави на своето работно место и не беше достапна за да ја објасни својата улога во случајот Рекет. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер