Димитров: Имаме политичка волја да помогнеме за ФЕТО, но мора да се почитува правниот систем

Турција секогаш била со Македонија кога било тоа најпотребно. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер