Заврши распитот на Кичеец, во тек е распитот на Боки 13

Пред околу половина час заврши распитот на втроосомничениот во случајот, Зоран Милевски – Кичеец. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер