Шефицата на СЈО, Катица Јанева поднесе оставка

Речиси во исто време со веста за апсењето на Боки 13, стигна и веста за оставката на специјалната обвинителка, Катица Јанева. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер