Гостин во вестите секретарот за меѓународна соработка на ВМРО-ДПМНЕ Тимчо Муцунски

За случајот со пранкерите за Евро и НАТО интеграциите за Законот за јавното обвинителство и за можната лидерска средба, Александар Видиновски разговара со секретарот за меѓународна соработка на ВМРО-ДПМНЕ Тимчо Муцунски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер