Извлечени новите добитници од наградната игра „Верна“ на Макпетрол

Макпетрол ги додели наградите од четвртото редовно коло, како и од второто мастер коло од овогодинешната наградна игра на Верна програмата за лојалност. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер