Има ли злоупотреби на парите од Фондот за иновации?

На повидок ли е скандал со злоупотреба на пари од Фондот за инвоции? Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер