Стартува изградбата на 62 социјални станови во Неготино

Во Неготино почна изградба на шеесет и два станови за социјално ранлива категорија на граѓани. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер