Заврши акцијата на финансиската полиција во скопски Љуботен

Заврши акцијата во скопски Љуботен. Околу 5 часа спацијалните полициски сили на МВР и асистираа на Финансиската полиција која спроведе акција поради сомнение за криумчарење на акцизна стока, односно шверц на тутун. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер