Реакции по одлуката на Врховен да го одложи затворот за Јанкуловска

Лавина реакции во јавноста по одлуката на Врховниот суд да го уважи барањето на поранешната министерка за внатрешни работи Гордана Јанкулоска и да ја одложи четири годишната затворска казна која и беше досудена за случајот со блиндираниот Мерцедес. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер