Пломп: Холандија била и останува загрижена за владеењето на правото во земјава

Законот за СЈО останува важен критериум за добивање датум за преговори за членство. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер