Димков и Груби во комисијата за избор на работници од УБК

Трајко Димков и Артан Груби се двајцата пратеници кои ќе учествуваат во работата на комисијата за селекција и избор на работници од управата за безбедност и контраразузнавање во новоформирана агенција за национална безбедност. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер