Судијата телефонски прашуваше зошто полицијата не ги спровела сведоците

Повторното одложување на „Монструм” одново ги актуелизираше дилемите дали зад овој предмет стои некој кој не сака случајот за петкратното убиство кај Смилковското езеро да добие судска разрешница. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер