Аудиции во Канал 5 за „Ѕвездите на Гранд“ и „Никогаш не е доцна“

Денеска во големото студио на Канал 5 се одржуваат аудициите за најголемите музички шоуа на овие простори „Ѕвездите на Гранд“ и „Никогаш не е доцна“. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер