Власта и опозицијата ги надминаа разликите околу Деловникот

Власта и опозицијата ги надминаа разликите околу Деловникот по разговори со европратениците Едуард Кукан и Кнут Флекенштајн во рамки на процесот ,,Жан Моне’. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер