Предлогот за промените во владиниот кабинет денеска или утре во Собранието

Најмногу две имиња остануваат непознати на неофицијалниот список за реконструкција на Владата имајќи ги предвид испразнетите министерски фотелји и непотврдените информации за имињата на нови членови на владиниот кабинет. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер