Отворен „СН - сообраќаен центар“ во Битола

Синоќа со голема свеченост и официјалното беше отворен „СН - Сообраќаен центар“ во Битола. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер