Втор ден од манифестацијата „Запознај ја Преспа“

Спој на традицијата и културата. Манифестацијата „Запознај ја Преспа“, чија главна цел е да ги зближи младите во регионот продолжува и денеска. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер