Почнува манифестација „Запознај ја Преспа“

Промоција на традицијата, храната и културата.„Запознај ја Преспа“ е името на дводневната манифестацијата што попладнево почна во преспанскиот регион. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер