Дали и колкава бран промени ќе има раководните позиции во болниците?

Дали и колкава бран промени ќе има раководните позиции во болниците? Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер